איך לבנות לוח חזון ע"פ הסוד?

הפוסט בבלוג חוקר את הכוח של לוחות חזון בביטוי החלומות והמטרות של האדם. הוא מתעמק בעקרונות 'הסוד' וכיצד ליישם אותם תוך יצירת לוח חזון. פוסט זה משמש כמדריך מעשי למי שחדש בקונספט וכן למי שרוצה לחדד את לוח החזון שלהם באמצעות 'הסוד'.

1. הבנת 'הסוד': האם זה באמת כל כך פשוט?

הסוד, ספר וסרט תיעודי שזכה לפופולריות עצומה, טוען שהוא מחזיק במפתח לפתיחת כוחו של היקום. זה מצביע על כך שלמחשבות ולאמונות שלנו יש את היכולת לעצב את המציאות שלנו ולבטא את הרצונות שלנו. למרות שמושג זה נראה טוב מכדי להיות אמיתי, אנשים רבים מצאו הצלחה והגשמה על ידי יישום העקרונות המפורטים ב'הסוד'.

בבסיסו, 'הסוד' מקדם את הרעיון של חוק המשיכה, הקובע שאהבת מושך לייק. המשמעות היא שמחשבות ואמונות חיוביות מושכות חוויות חיוביות, בעוד שמחשבות ואמונות שליליות מושכות חוויות שליליות. חוק המשיכה מציע שיש לנו את הכוח ליצור את המציאות שלנו על ידי הכוונה מודעת של מחשבותינו והתמקדות במה שאנו רוצים להפגין.

המבקרים טוענים ש'הסוד' מפשט יתר על המידה את תהליך הביטוי ואינו מצליח להתייחס לחשיבות של נקיטת פעולה. הם מאמינים שעצם הדמיה ואישור הרצונות שלנו אינם מספיקים כדי להביא אותם למציאות. אמנם זה נכון שפעולה נחוצה, אבל 'הסוד' מדגיש את החשיבות של התאמת המחשבות והאמונות שלנו עם המטרות שלנו, מה שבתורו משפיע על הפעולות וההחלטות שלנו.

1. תמונה המתארת את חוק המשיכה, כפי שמוסבר ב'הסוד'.
1. תמונה המתארת את חוק המשיכה, כפי שמוסבר ב'הסוד'.

2. 'הסוד' ומועצת החזון: מה הקשר?

לוח חזון הוא כלי רב עוצמה שניתן להשתמש בו כדי ליישר את המחשבות והרצונות שלנו עם העקרונות המפורטים ב'הסוד'. על ידי יצירת ייצוג חזותי של המטרות והחלומות שלנו, נוכל לחזק את המיקוד והאמונה שלנו בביטוי שלהם. להלן שלושה קשרים מרכזיים בין 'הסוד' ללוח החזון:

 • 1. ויזואליזציה:
  אחת השיטות הבסיסיות ב'הסוד' היא כוחה של הדמיה. זה מצביע על כך שעל ידי דמיון חי של הרצונות שלנו כפי שכבר הושגו, נוכל למשוך אותם לחיינו. לוח חזון משמש ייצוג חזותי מוחשי של המטרות שלנו, ומאפשר לנו לשקוע בחוויה שכבר השגנו אותן. על ידי התבוננות קבועה בלוח החזון שלנו והצגה של התוצאות הרצויות שלנו, אנו מתרגלים באופן פעיל את העקרונות של 'הסוד'.
 • 2. חוק המשיכה:
  חוק המשיכה, מושג מרכזי ב"הסוד", קובע שהמחשבות והאמונות שלנו מושכות חוויות מקבילות. על ידי יצירת לוח חזון, אנו מתמקדים בכוונה בהיבטים החיוביים של הרצונות שלנו ומיישרים את המחשבות שלנו עם האמונה שהן כבר בדרכן. זה עוזר לנו למשוך את האנשים, המשאבים וההזדמנויות הדרושים לביטוי המטרות שלנו. לוח החזון פועל כתזכורת מתמדת לתוצאות החיוביות שאנו מחפשים, ומגביר את היכולת שלנו למשוך אותן לחיינו.
 • 3. אישור וכוונה:
  עקרון ליבה נוסף של 'הסוד' הוא השימוש בהצהרות וכוונות לחיזוק האמונה שלנו בתוצאות הרצויות שלנו. לוח חזון מאפשר לנו לשלב הצהרות וכוונות בייצוג החזותי שלנו. על ידי הכללת מילים, ביטויים או ציטוטים מרוממים ומעצימים על לוח החזון שלנו, אנו מחזקים את האמונה שלנו בביטוי המטרות שלנו. שילוב זה של רמזים חזותיים ומילוליים עוזר לחזק את התת מודע שלנו וליישר את האנרגיה שלנו לקראת הגשמת החלומות שלנו.

 

3. איך להכין לוח חזון שעובד באמצעות 'הסוד'? מדריך שלב אחר שלב.

יצירת לוח חזון "הסוד" הוא תהליך פשוט אך יעיל שיכול לעזור להגשים את הרצונות שלך. להלן מדריך שלב אחר שלב כיצד ליצור לוח חזון משלך:

 • 1. הגדר את הכוונות שלך:
  התחל בהבהרת המטרות והרצונות שלך. מה אתה רוצה לבוא לידי ביטוי בחייך? רשום את הכוונות שלך, היה ספציפי, וודא שהן מהדהדות עם הרצונות העמוקים ביותר שלך. שלב זה הוא קריטי מכיוון שהוא קובע את הבסיס ללוח החזון שלך.
 • 2. אסוף את החומרים שלך:
  אסוף מגזינים, עיתונים, תמונות, ציטוטים וכל ייצוג חזותי אחר שמתיישר עם הכוונות שלך. אתה יכול גם להשתמש בטושים צבעוניים, מדבקות ופריטים דקורטיביים אחרים. המפתח הוא לבחור פריטים המעוררים רגשות חיוביים ומשקפים את החיים שאתה רוצה ליצור.
 • 3. צור את לוח החזון שלך:
  מצא חלל שקט ונוח שבו תוכל להתמקד. התחל בהצבת הכוונות שלך במרכז הלוח. לאחר מכן, עברו על החומרים שנאספו ובחרו תמונות ומילים המהדהדות עם כל כוונה. גזרו אותם וסדרו אותם על הלוח שלכם בצורה שמרגישה לכם מושכת ויזואלית ומעוררת השראה.
 • 4. דמיינו והתחברו:
  לאחר שהלוח החזון שלכם הושלם, הקדישו רגע לשבת בשקט מולו. עצמו עיניים ודמיינו את עצמכם כבר חיים את החיים שאתם רוצים. הרגישו את הרגשות הקשורים בהשגת המטרות שלכם. התחברו לתמונות ולמילים שעל הלוח שלכם, ותנו להם להעצים את האמונה שלכם בביטוי הרצונות שלכם.
 • 5. הצג ובקר מחדש:
  מצא מקום בולט להצגת לוח החזון שלך שבו תוכל לראות אותו כל יום. זה יכול להיות על הקיר, השולחן שלך, או אפילו על פלטפורמה דיגיטלית. עשה לך הרגל לבלות כמה דקות בכל יום בחיבור ללוח החזון שלך. בדוק מחדש את הכוונות שלך, דמיינו ואשרו מחדש את אמונתכם במימושן.

 

3. תמונה המציגה תהליך שלב אחר שלב של יצירת לוח חזון.
3. תמונה המציגה תהליך שלב אחר שלב של יצירת לוח חזון.

"שאל, תאמין, קבל – הסוד לכל לוח חזון."

לשאול:
הצעד הראשון בביטוי הרצונות שלך באמצעות לוח חזון הוא לבקש את מה שאתה באמת רוצה. זה כרוך בהיותך ברור לגבי כוונותיך ואל פחד לבקש מהיקום, או כל כוח עליון בו אתה מאמין, את מה שאתה רוצה. על ידי הצהרה ברורה של כוונותיך ובקשתך מה שאתה רוצה, אתה מניע את הגלגלים לתהליך הביטוי.

 • להאמין:
  אמונה היא היבט בסיסי של 'הסוד' וממלאת תפקיד מכריע באפקטיביות של לוח החזון שלך. זה לא מספיק פשוט לבקש מה שאתה רוצה; אתה חייב גם להאמין שהרצונות שלך יכולים להתבטא. ללא אמונה, ספק וספקנות יכולים להתגנב ולעכב את תהליך הביטוי. על ידי טיפוח אמונה בלתי מעורערת בכוחו של לוח החזון שלכם וביכולת היקום לספק, אתם מחזקים את תהליך הביטוי.
 • לקבל:
  לאחר שביקשת את מה שאתה רוצה וטיפחת אמונה בלתי מעורערת, הגיע הזמן להיפתח לקבל. זה כרוך בפתיחות להזדמנויות, סינכרוניות וסימנים שידריכו אותך לקראת מימוש רצונותיך. חשוב להישאר עם ראש פתוח ולסמוך על כך שהיקום יספק בתזמון המושלם שלו. על ידי קבלה ופעולה בהשראת כאשר מתעוררות הזדמנויות, אתה מיישר את עצמך עם תהליך הביטוי ומאפשר לרצונות שלך להתממש.

 

כוחו של לוח החזון אינו טמון בלוח עצמו, אלא בתהליך יצירתו. זה עוסק בבהירות שהושגה בהגדרת החלומות שלך, באמונה המטופחת על ידי הדמיית ההצלחה שלך ובמוטיבציה שנוצרת מראיית עתידך בכל יום. זכרו, כל מה שנוצר על ידי בני אדם התחיל כמחשבה. האם המחשבות שלך יכולות לעצב את המציאות שלך? הסוד אומר שהם כן.