אופנה

קבל את כל החדשות החשובות של היום עם ניוזלטר החדשות המובילות של היום, שאנו שולחים בכל בוקר של ימי חול. אתה עשוי לקבל מדי פעם תוכן פרסומי מהניו יורק טיימס. משפטי דוגמה אלו נבחרו אוטומטית ממגוון מקורות חדשותיים מקוונים כדי לשקף את השימוש הנוכחי במילה אופנה. תצוגות שנתיות או עונתיות משקפות מגמות אופנה והשראת מעצבים.

הטרנד

הוא מראה חולף יותר, שאינו מוגדר על ידי קולקציות השימורים העונתיות המיוצרות על ידי תעשיית הטקסטיל. מגמות אופנה מושפעות מגורמים רבים, כולל סרטים, סלבריטאים, אקלים, יצירתיות, חדשנות, עיצוב, פוליטיקה, כלכלה, חברה וטכנולוגיה. כאשר אנשים בעלי מעמד תרבותי גבוה מתחילים ללבוש סגנונות חדשים או שונים, הם יכולים לעורר טרנדים אופנתיים חדשים. טרנד השיער הגדול הראשון של העשור כולל גזרות בכל אורך שניתן להתאים למרקם השיער ולסגנון האישי שלך.

התחלנו לחשוב מחדש על הערכים שמאחורי מערכת האופנה החדשה ולחקור מערכות יחסים חדשות עם הבגדים שלנו

ב-Fashion Revolution, אנו מאמינים שעלינו לשנות מהותית את מערכות היחסים שלנו: מערכת היחסים שלנו זה עם זה, עם הבגדים שלנו, שרשרת אספקת האופנה ועם עולם הטבע. כיום ניתן לכמת השפעות כאלה ולספק לבתי אופנה, מעצבים וצרכנים תובנות חשובות לגבי טרנדים. בשנים האחרונות, בלוגי אופנה וסרטוני יוטיוב הפכו לכלים מרכזיים להפצת מגמות אופנה ועצות, יצירת תרבות מקוונת של שיתוף הסגנון שלך באתר או בחשבון אינסטגרם.

בערים אלו מתקיימים שבועות אופנה

בהם מציגים מעצבים את הקולקציות החדשות שלהם לקהל הרחב. בכל שנה, בני הזוג פלהאם שוכרים חבר מאריזונה, מעצב גרפי, כדי ליצור כרטיס סופרבול מדומה כהזמנה רשמית למינציה לחגיגה החד-יום שלהם. קיר ההמנון דומה לקיר החיצוני הוורוד של החנות של המעצב פול סמית' בלוס אנג'לס, שהפך לנקודה חמה באינסטגרם בשנת 2017.

מייסד Pyer Moss Brooklyns East Flatbush, הסטייליסט והאקטיביסט Kerby Jean-Raymond השיק את Pyer Moss בשנת 2013. לקוחות הכירו את המעצב וראו את ההצהרה האחרונה שלו.